Nuk i shkojnë studentët, Rama i ulëret rektorëve dhe dekanëve
Sneijder: Jam pak anemik
Pëlqej
Jashtë loje për Leccen, Wesley Sneijder ka shpjeguar, nga Hollanda, origjina e E-Mailit të tij. “5 minuta para intervalit në ndesjen kundër Brescias kam ndjerë dridhje trupi. Më pas në dhomat e zhveshjes më ra I fikët. Jam vizituar në Hollandë dhe kam rezultuar pak anemik”. Trekuartisti I Iterit më pas shpjegon, “Nuk është problem I rëndë, por thjesht stress fizik. Do të kasha nevojë për pak pushim por ndeshjet e ngjeshura nuk më lënë. Nuk mundem të bëj pushim”,përfundon hollandezi.(albeu.com)
Shtuar më 10/11/2010, ora 15:03
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori