Sneijder pranon kontaktet me United
Mesfushori i Interit, Sneijder ka konfirmuar kontakte jozyrtare me klubin anglez, Manchester United.Mesfushori holandez i Interit spekulohet se kërkohej nga United dhe nga City por deri tani akoma nuk dihet fati i tij.

"Manchester United nuk ka bërë një përpjekje formale. Ka gjasa që këtu ka pasur bisedime jozyrtare".

"Këtu ka çdo herë kontakte. Unë nuk e di nëse jam interesuar të largohem nga klubi. Nëse diçka kalon kah rruga ime unë kam kohë të mjaftueshme për të marrë një vendim".

"Unë jam lojtari i Interit, dhe ka gjasa të mëdha te jem edhe pas 31 gushtit por ka edhe gjasa të mos jem", tha Sneijder për Sportmediaset duke lënë gjithçka të paqartë rreth së ardhmes së tij. /albeu.com/
Shtuar më 09/08/2011, ora 16:54
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori