Sneijder: Tani të shkojmë deri në fund
Fitorja e parë në këtë muaj I ka dhënë besim Interit që rikthehet të shohë larg edhe në Champions League. “Të mbërrijmë përsëri deri në fund? Duhet ta bëjmë, kemi fituar dhe morali është I shkëlqyer, mezi po presim sat ë luajmë ndeshjen tjetër të Championsit”, ka thënë Ëesley Sneijder. Hollandezi nuk shqetësohet për fazën tjetër të këtij kompeticioni. Vitin e kaluar kemi luajtur kundër Chelseat dhe Barcelonës. Jemi përballur me skuadra të forta para se të shkonim në finale, kështu që nuk besoj se ka shumë rëndësi se me kë do të ndeshemi”, përfundon Sneijder.(albeu.com)
Shtuar më 25/11/2010, ora 14:09
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori