Sneijder: Topi i artë? Unë jam favoriti
Pëlqej
Nuk i intreson fare për Xavin apo për Iniestën. Topi i artë është gjëja e tij. Është i sigurtë për këtë gjë Ëesley Sneijder. “ Kam një mundësi të mirë, thotë holandezi, dhe mendoj se jam favoriti. Kam punuar mirë me Interin dhe nuk më mbetet gjë tjetër përveçse të pres. Është e sigurtë që topin e artë do ta fitojë më i miri”. Sigurisht ai është favoriti mes më të mirëve sepse ka fituar gjithçka dhe tani po bëhet gati për botërorin e klubeve, vitrinën e fundit të rëndësishme. (albeu.com)
Shtuar më 30/11/2010, ora 12:55
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori