Snoop Dog, "blerja" e madhe e Barçës (FOTO LAJM)

Snoop Dog me fanellën e Barcelonës
Pëlqej
Harrojeni Luis Suarez, Snoop Dog është "blerja" më e madhe e Barcelonës në këtë merkato vere. Ylli amerikan i Hip-Hopit ka postuar disa foto në Instagram teksa mban të veshur fanellën e klubit blaugrana.

Snoop Dog udhëtoi për në Barcelonë, aty ku mori pjesë në një koncert, por kjo nuk është hera e parë që këngëtari pozon me fanella skuadrash. Më parë e ka bërë me Manchester United dhe Anglinë. /albeu.com/
Shtuar më 14/08/2014, ora 13:55
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori