Sociedad barazon rezultatin, Barcelona i përgjigjet pas 2 minutash (VIDEO)


Real Sociedad ka arritur të barazojë rezultatin përballë Barcelonës në minutën e 62’ me Juanmi duke befasuar skuadrën e Barcelonës dhe tifozët e pranishëm në stadium.

Barazimi zgjati vetëm 2 minuta pasi vendasit arritën të dërgojnë për të dytën herë topin në rrjetë me Jordi Alba. /albeu.com/
Shtuar më 20/04/2019, ora 22:10
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori