Solari i lumtur për paraqitjen e Iscos
Pëlqej
Santiago Solari është shprehur i kënaqur me Iscon pasi ai startoi në ndeshjen e Kupës ndaj Melillas.

Mesfushori spanjoll ishte konfirmuar në stol që prej se Solari mori klubin mbretëror në drejtim.

Madje, u spekulua për prishje të marrëdhënieve mes dyshes, por tash si duket gjithçka është në rregull mes tyre.

“Jam shumë i lumtur për Iscon, më erdhi keq që ai humbi një rast në pjesën e parë, do të ishte një gol i mrekullueshëm”.

“Jam shumë i kënaqur me Asension dhe dy golat e tij, e po ashtu edhe me Viniciusin që shënoi një gol tjetër”, u shpreh Solari.
Shtuar më 06/12/2018, ora 23:45

Warning: include_once(/home/admin/web/albeu.com/public_html/a/incl/cache.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/admin/web/albeu.com/public_html/vPanel/vmod_reklama/pergatit_cache.php on line 2

Warning: include_once(): Failed opening '/home/admin/web/albeu.com/public_html/a/incl/cache.php' for inclusion (include_path='.:/usr/share/pear:/usr/share/php') in /home/admin/web/albeu.com/public_html/vPanel/vmod_reklama/pergatit_cache.php on line 2

Warning: file(/home/admin/web/albeu.com/public_html/a/vPanel/tmp/reklame_lajme.txt): failed to open stream: No such file or directory in /home/admin/web/albeu.com/public_html/vPanel/vmod_reklama/pergatit_cache.php on line 4

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/admin/web/albeu.com/public_html/vPanel/vmod_reklama/pergatit_cache.php on line 6
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori