Solari i lumtur për paraqitjen e Iscos
Santiago Solari është shprehur i kënaqur me Iscon pasi ai startoi në ndeshjen e Kupës ndaj Melillas.

Mesfushori spanjoll ishte konfirmuar në stol që prej se Solari mori klubin mbretëror në drejtim.

Madje, u spekulua për prishje të marrëdhënieve mes dyshes, por tash si duket gjithçka është në rregull mes tyre.

“Jam shumë i lumtur për Iscon, më erdhi keq që ai humbi një rast në pjesën e parë, do të ishte një gol i mrekullueshëm”.

“Jam shumë i kënaqur me Asension dhe dy golat e tij, e po ashtu edhe me Viniciusin që shënoi një gol tjetër”, u shpreh Solari.
Shtuar më 06/12/2018, ora 23:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori