Solskjaer kërkon qendërsulmuesin e Juventusit dhe anësorin e Barcelonës
Trajneri i Manchester Unitedit, Ole Gunnar Solskjaer, ka në konsideratë dy sulmues për afatin e janarit.

Sipas mediave angleze është duke shfaqur interesim për sulmuesin e Juventusit, Mario Mandzukic dhe Barcelonës, Ousmane Dembele.

Dy sulmuesit po shihen si zëvendësues të Romelu Lukakut dhe Alexis Sanchezit, që janë transferuar në Inter.

Mannxhukiq ishte në radarin e "Djajve të kuq", edhe më herët por transferimi i tillë dështoi, transmeton KosovaPress.

Ndërsa, Dembele është duke vuajtur te Barcelona dhe klubi blaugranas po mundohet të fitojë disa para nga shitja e tij
Shtuar më 25/09/2019, ora 16:50
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori