Solskjaer mund të rrezikojë Martial dhe Bissaka për ndeshjen përballë Liverpool
Manchester United ka një ndeshje shumë të vështirë këtë fundjavë përballë Liverpool, ndoshta më të vështirën e sezonit, e duke mos mjaftuar kjo United vjen me plot mungesa.

Pas dëmtimit të De Gea dje Solskjaer mori një tjetër shuplakë pasi as lideri i mesfushës Poul Pogba nuk do të jetë i disponueshëm.

I vetmi lajm i mirë është rikthimi në stervitje i Martial dhe Bissaka, ku trajneri i 'djave të kuq' nuk mund ti kursejë as edhe një minut edhe pse rreziku për të lënë ndeshjen në mes ekziston. /albeu.com/
Shtuar më 17/10/2019, ora 08:33
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori