Sombrero e Ronaldinhos (VIDEO)
Vijon forma e mirë e Ronaldinhos. Me Atletico Miniero braziliani ka rigjetur rrugën e rrjetës pas një kohe relativisht të gjatë. Por nuk mbaron me kaq. Në ndeshjen e fundit të kampionatit brazilian kundër Corinthians, Dinho ka bërë një prej atyre veprimeve që mahnisnin botën kur luante te Barcelona: stopim me gjoks, sombrero ndaj kundërshtarit dhe asist për shokun e skuadrës.

Fatkeqeësisht loja e Ronaldinhos nuk i shërbeu Atletico Mineiro që u mund 1-0 nga Corinthians dhe u arrit në krye të klasifikimit nga Fluminense. /albeu.com/
Shtuar më 05/09/2012, ora 11:10
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori