Son krahason zogun e Tottenham me atë të Liverpoolit
Të shtunën zhvillohet finalja e LigësKampionëve në mes të Liverpoolit dhe Tottenhamit.

Skuadrat po vazhdojnë përgatitjet, ku Reds kërkojnë trofeun e gjashtë në histori derisa Spurs dëshirojnë ta fitojnë sefte.

Ylli i Tottenham, Heung-Min Son është paraqitur në stërvitje me një fanellë me mbishkrimin "Zogu im më i mirë se i juaji", duke iu drejtuar Liverpoolt.

Dy skuadrat finaliste të LigësKampionëve kanë nga një shpend si simbol të tyre.
Shtuar më 28/05/2019, ora 17:40
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori