Sondazhi: Aglezët mendojnë se Januzaj duhet të luaj për Shqipërinë
Faqja angleze e basteve sportive online Allscores.co.uk ka organizuar një sondazh me pyetjen "Për cilën Kombëtare duhet të luaj Adnan Jonuzaj"?

Sipas rezultateve të deritanishme, 80.39% e vizitorëve mendojnë se duhet të luaj për Shqipërinë, 15.69% për Belgjikën dhe vetëm 3.92% plr Anglinë.

Çështja e Kombëtares së Januzajt tashmë është bër temë diskutimi edhe nga mediat me të mëdha si BBC, Telegraph, etj. /albeu.com/
Shtuar më 07/10/2013, ora 11:31
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori