Sondazhi i “AS”, Casillas titullar në kampionat
Paraqitja e mirë e Casillas në Torino i ka bindur pothuajse të gjithë lexuesit e të përditshmes sportive spanjolle “AS”, se portieri duhet të jetë titullar edhe në La Liga.

Rreth 84% e votuesve nga mbi 12 mijë lexues mendojnë se Casillas e meriton që në kampionatin spanjoll t’i zërë vendin gardianit tjetër Diego Lopez, i preferuar më parë nga Mourinho dhe po kështu edhe Ancelotti. /albeu.com/

Shtuar më 07/11/2013, ora 14:59
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori