Sonte nata e madhe e "Topit të Artë"
Sonte në një mbrëmje të organizuar nga "France Football" do të mësohet emri i futbollistit më të mirë në Botë.

Topi i Artë është çmimi më i pëlqyer nga futbollistët për lojën individuale.

Lionel Messi dhe Van Dijk janë dy kandidatët kryesorë për të fituar këtë trofe.

Messi tashmë e ka fituar pesë herë ndërsa Van Dijk kërkon ta fitoj për herë të parë.
Shtuar më 02/12/2019, ora 09:16
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori