Sonte takohen Uruguaji - Hollanda
Albeu.com
Në takimin e parë gjysmëfinal të Kampionatit Botëror të futbollit, që po zhvillohet në Afrikën e Jugut, sot do të ndeshen gjysmëfinalistët e parë, Uruguai dhe Holanda.
Ndeshja fillon në orën 20:30 minuta.

Takimi i dytë gjysmëfinal, Gjermani – Spanjë, zhvillohet nesër.
Shtuar më 06/07/2010, ora 14:30
Tage: arkiv
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori