Sormani me dhimbje "koke", Trashi do të mungojë më gjatë se sa mendohej
Partizani në ankth për Lorenc Trashin. Dëmtimi që pësoi futbollisti i kombëtares shqiptare në ndeshjen e fundit të kampionatit ndaj Bylisit është shumë më i rëndë nga sa parashikohej dhe gjasat janë që Trashi të mungojë për disa javë, duke humbur kështu edhe derbin e kësaj jave ndaj Tiranës.


Trashi rrezikon t’i nënshtrohet një ndërhyrjeje kirurgjikale dhe nëse kjo ndodh atëherë 27-vjeçari nga Gramshi do të humbasë një pjesë të mira të ndeshjeve të këtij sezoni.
Shtuar më 24/02/2020, ora 13:39
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori