Sot derbi i madh mes Liverpoolit dhe Manchester United
Sot do të zhvillohen tri ndeshje mjaft interesante në Premierligë, duele këto që i takojn javes së 19’të.

Pra, takimet do të luhen në termine të ndryshme, duke filluar me ndeshjen e orës 15:00, ndërmjet Sheffieldit dhe Tottenhamit, për të vazhduar me atë Liverpool – Manchester United që është ndeshja kryesor e ditës e që fillon në ora 17:30 dhe takimi i fundit do të jetë ai ndërmjet Manchester Cityt dhe Crystal Palace me fillim nga ora 20:15.

Kujtojmë se renditja në tabelë qëndron kështu, United zë vendin e parë me 36 pikë, vjen Leicesteri me 35 e Liverpooli me 33.

Shtuar më 17/01/2021, ora 09:17
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori