Sot është Ramos, por në gjysmëfinale rrezikon ylli tjetër i Realit mungesën prej kartonave
Sot është Sergio Ramos që është i pezulluar për shkak të kartonave të verdhë, të cilit i bashkangjitet edhe Nacho që është i dëmtuar, ndërsa Vallejon nuk dihet nëse do të jetë plotësishtë i gatshëm.

Por, Mateo Kovacic rreziko të mungojë në gjysmëfinale të Champions League, nëse ekipi arrin të kualifikohet dhe ai merr karton të verdhë sonte ku sipas gjasave do të jetë në formacion për ti zënë vendin Casemiros.

Braziliani do të luajë në qendër të mbrojtjes dhe mesfushorin difensiv do ta bëjë Kovacic. /albeu.com/

Shtuar më 11/04/2018, ora 17:35
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori