Sot Higuain kryen testet mjekësore te Chelsea
Maurico Sarri shpreson ta ketë sa më parë Higuainin në skuadër për të hedhur në fushë kundër Tottenhamit.

Nëse Milan është pranë firmës me Piatek, të gjithë në Londër jane duke pritur Gonzalo Higuain.

Sulmuesi argjentinas u nis sot në mëngjes nga Milano për në Londër.

Maurizio Sarri e pret me krahë hapur sulmuesin dhe shpreson ta ketë të gatshëm ndaj Tottenhamit.

Sipas parashikimeve nesër ai prtet do të debutojë në Kupën e Ligës kundër Tottenhamit, vetëm nëse ai kryen testet mjekësorë sot teksa ka afat deri në orën 13:00. /albeu.com/
Shtuar më 23/01/2019, ora 10:48
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori