Sot u zhvillua java e 5 në Premier League, shikoni sa gola janë shënuar (FOTO LAJM)

Sot në Premier League u zhvillua java e 5, duke luajtur 7 përballje.

Liverpooli, Chelsea, Arsenal, Manchester City dhe Manchester United nuk gabuan pasi morën tre pikët e arta.

Por në 7 sfidat që u zhvilluan sot janë shënuar gjithsej 24 gola. /albeu.com/
Shtuar më 15/09/2018, ora 21:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori