Southampton kthehet në Premier League, shikoni ç'bëjnë tifozët (VIDEO)
Pas fitores me Coventry City me rezultatin 4-0 skuadra e Southampton është kthyer në ligën parë angleze, pas shtatë vitesh. Klubi ishte larguar në vitin 2005 në serinë B dhe më pas edhe në serin C si pasojë e problemeve financiare.

Ndërsa rikthimi i kësaj skuadre në Premier Lige është pritur me entuziazëm nga tifozët të cilt pas ndeshjes janë futur në fushë për ta festuar. /albeu.com/
Shtuar më 29/04/2012, ora 13:18
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori