Spalleti, trajneri i ri i Interit për dy vitet e ardhshme
Luciano Spalletti do të jetë trajneri i ri i Interit.

Ish-drejtuesi i bankinës së Romës do të jetë në krye të zikaltërve për dy vite. Lajmi është zyrtar dhe i konfirmuar nga siti i Interit, përcjell Albeu.com.

Spalleti do t'i prezantohet gazetarëve të mërkurën e ardhshme në një konferencë të posaçme për shtyp. /albeu.com/
Shtuar më 09/06/2017, ora 16:51
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori