Spalletti: E merituam fitoren
spalletti
Luciano Spalletti ka pranuar se Interi dhe Napoli merituan pikët pas një fitore në momentet e fundit të Nerazzurëve.

“Unë kam parë një Inter të fortë nga fillimi deri në fund. Në shumë forma, ne merituam fitoren, pasi që shtymë përpara”.

“Në të njëjtën kohë nëse Asamoah nuk do të na shpëtonte në vijën fatale, atëherë mund të humbisnim, pasi ishte situatë e vështirë”.

“Me rëndësi ishte ndeshje argëtuese dhe luajtëm futboll në formë të mirë dhe merituam pikët”, u shpreh Spalletti.
Shtuar më 26/12/2018, ora 23:45

Warning: include_once(/home/admin/web/albeu.com/public_html/a/incl/cache.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/admin/web/albeu.com/public_html/vPanel/vmod_reklama/pergatit_cache.php on line 2

Warning: include_once(): Failed opening '/home/admin/web/albeu.com/public_html/a/incl/cache.php' for inclusion (include_path='.:/usr/share/pear:/usr/share/php') in /home/admin/web/albeu.com/public_html/vPanel/vmod_reklama/pergatit_cache.php on line 2

Warning: file(/home/admin/web/albeu.com/public_html/a/vPanel/tmp/reklame_lajme.txt): failed to open stream: No such file or directory in /home/admin/web/albeu.com/public_html/vPanel/vmod_reklama/pergatit_cache.php on line 4

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/admin/web/albeu.com/public_html/vPanel/vmod_reklama/pergatit_cache.php on line 6
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori