Spalletti grumbullon argjentinasin: Icardi për ne është i rëndësishëm më shumë se Messi dhe Ronaldo
Më në fund merr fund telenovela Icardi, teksa Luciano Spalletti grumbullon argjetinasin për sfidën ndaj Genoas.

"Icardi është thirrur, kundër Genoas do të jetë titullar. Ai është shumë i rëndësishëm për ne në fushë, më shumë se Messi e Ronaldo bashkë. Marotta e ka menaxhuar shumë mirë situatën. Nga kjo situatë kemi qenë të gjithë të humbur, por tani rinisim nga e para, sigurisht me Icardin edhe më të fortë."
Shtuar më 02/04/2019, ora 13:57
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori