Spalletti kërkon "kthesën" kundër Tottenham
Interi po kalon një periudhë të vështirë në Srie A, ku në 4 ndeshjet e para ka grumbulluar vetëm 4 pikë.

Por tashmë e pret një tjetër sfidë e madhe bëhet fjalë për ndeshjen e Cahmpions Leagues kundër Tottenham.

Trajneri i Interit, Spalletti edhe pse thotë se Tottenham është një skuadër shumë e fortë përsëri beson se mund të kthej faqen klubit të tij me një fitore ditën e sotme.

“Rezultatet nuk janë të mira, por nuk jemi konfuzë. Tottenham është i fortë fizikisht, por edhe teknik dhe i shpejtë. E dimë se si përballohet një ekip si ai. Mund të jetë ndeshja e kthesës, ajo që do të na çlirojë”, ka thënë trajneri i Interit në konferencën përpara ndeshjes. /albeu.com/
Shtuar më 18/09/2018, ora 14:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori