Spalletti paralajmëron Barçën dhe Realin
spalletti
Trajneri i skuadrës së Interit, Luçiano Spalletti ka paralajmëruar skuadrën e Barcelonës dhe Realin e Madridit në lidhje me shërbimet e mbrojtësit Milan Skriniar.

“Sa kushton Skriniar, 100 milionë? Nëse jam Barça, 120 dhe 20 bakshish, nëse jam Real Madrid, 140 dhe 40 bakshish. Kjo është ajo që mendoj unë për Skriniar”, ka theksuar trajneri Italian në lidhje me një shitje të mundshme të mbrojtësit. /albeu.com/
Shtuar më 07/11/2018, ora 15:09
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori