Spanja dhuron "show", futbollistët nuk e lënë topin të bjerë në tokë (VIDEO)
Spanja ka nisur përgatitjet për ndeshjet eleminatore "Euro 2020", që do të luajë ndaj Norvegjisë dhe Suedisë në datat 12 dhe 15 tetor, shkruan Albeu.com.

Faqja zyrtare spanjolle ka publikuar nje video ku lojtarët dhurojnë "show" në stërvitje duke mos e lënë topin të bjerë në tokë.

Ndërkohë, Spanja e ka siguruar pjesëmarrjen në Euro 2020 teksa numuron 18 pikë në grupin F me 6 fitore në po aq ndeshje. /albeu.com/
Shtuar më 10/10/2019, ora 15:33
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori