Spanja dyfishon rezultatin ndaj Uellsit (VIDEO)

Spanja ka shënuar edhe golin e dytë ndaj Uellsit në "Principality Stadium".

Ai që ka shënuar këtë herë është mbrojtësi i Real Madridit, Sergio Ramos në minutën e 19.

Ndeshja po zhvillohet dhe është minuta e 25'. /albeu.com/
Shtuar më 11/10/2018, ora 21:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori