Spanja "i del përball" Italisë 3 orë para sfidës,i zbardh formacionin zyrtarë
Pëlqej
Sifda më e madhe e mbrëmjes pritet të fillojë në orën 20:45.

Spanja dotë presë në Santiago Bernabeo Italinë, iberikët do të mundohen të konsolidojnë vendin e parë në renditje e grupit ku merr pjesë dhe Shqipëria, përcjell Albeu.com.

Spanjollët kanë borë mëshumë se publik por zyrtarë formacionin për ndeshjen ndaj Italisë:

Në portë David de Gea;
Mbrojtës: Dani Carvajal, Gerard Pique, Sergio Ramos, Jordi Alba;
Mesfushorë: Sergio Busquets, Andres Iniesta, Koke; Isco, dhe Marco Asensio; David Silva.

Ajo që bën habi është mungesa e një sulmuesi /albeu.com/
Shtuar më 02/09/2017, ora 17:46
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori