Spanja i tregon "dhëmbët" Belgjikës (VIDEO)
Spanja ka fituar me rezultat 2:0 në miqësore ndaj Belgjikës
Spanja ka shijuar fitoren e parë nën udhëheqjen e trajnerit, Julen Lopetegui. ‘La Roja’ është treguar skuadër e fortë për Belgjikën e Roberto Martinezit, i cili e nisi me humbje aventurën në stolin e belgëve.

Dy golat për "La Roja" i shënoi mesfushori i Manchester Cityt, David Silva, një në pjesën e parë dhe një tjetër në pjesë të dytë, për rezultatin përfundimtar 2:0. /Albeu.com/
Shtuar më 01/09/2016, ora 22:40
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori