Spanjë-Turqi, ja notat e lojtarëve (FOTO LAJM)

Spanja
Përfaqësuesja e Spanjës ka triumfuar kundër Turqisë me rezultat 3-0.

Spanjollët ishin dukshëm më të mirë gjatë gjithë, ndërsa golat u shënuan nga Nolito dhe dy nga Alvaro Morata.

Më i miri ishte Morata, ndërsa në foto keni notat e lojtarëve./Albeu.com/
Shtuar më 17/06/2016, ora 23:03
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori