Spanjisht-folësit e Manchesterëve darkojnë me partneret (FOTO LAJM)

Yjet e futbollit duke shkuar në restorantin San Carlo
Futbollistët e Manchester City-t dhe Manchester United janë mbledhur mbrëmjen e djeshme në qëndër të qytetit për të darkuar në një prej restoranteve më të famshme të zonës, "San Carlo".

Yjeve si Angel Di Maria, Pablo Zabaleta, Martin Demichelis iu bashkuan edhe dy portierët spanjollë: Valdes dhe Caballero. Disa prej tyre shoqëroheshin në darkën "alla italiana" edhe nga partneret, përcjell Portali Albeu.

United vjen pas humbjes me Chelsean, ndërsa City pas fitores me West Ham, por futbollistëve nuk iu ka interesuar shumë rënditja, të paktën për disa orë. /albeu.com/
Shtuar më 20/04/2015, ora 14:35
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori