SPECIALE/ 8 yjet e Kombëtares që mbeten në shtëpi për “Euro 2016” (FOTO LAJM)

Amir Rrahmani
Pëlqej
Trajneri i Kombëtares, Gianni De Biasi ende nuk e ka zbuluar listën e 23 futbollistëve që do të marrë me vete për në Francë.

Burime të afërta me futbollistët kuqezi kanë zbuluar edhe futbollistët që kanë marrë zyrtarisht ftesë për në Europian, ndërkohë që për 8 nga futbollistët e njohur, ftesa nuk ka shkuar, raporton Albeu.

Bëhet fjalë për futbollistë të njohur dhe që aktivizohen me ekipe shumë të mira, por italiani do t’i besojë kontingjentit që e dërgoi në “Euro 2016”.

Më lart keni listën e 8 lojtarëve që pritet ta ndjekin Europianin nga shtëpitë e tyre. /albeu.com/


Shtuar më 15/05/2016, ora 16:27
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori