SPECIALE/ Ja super të dashurat e Ronaldos në vitin 2016 (FOTO LAJM)

Cristina Buccino
Crtistiano Ronaldo po përgatitet që të mbyllë një vit të paharrueshëm pasi fitoi Ligën e Kampioneve me Real Madrid dhe Kampionatin Europian me Portugalinë. Por edhe jeta jashtë fushës së lojës e portugezit nuk ka qenë aspak keq.

Ronaldo ka ndërruar shumë partnere dhe thuajse çdo muaj ka qenë na faqet e gazetave rozë me nga një bukuroshe të re. /albeu.com/


Shtuar më 22/11/2016, ora 17:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori