Spektakël i shpresave, përmbysin rezultatin ndaj Andorras (VIDEO)
Shpresat ashtu si ndaj Austrisë, edhe ndaj Andorrës janë duke dhuruar spektël.

Pas golit të miqve që në minutën e parë, shpresat kanë arritur të përmbysin gjithcka në pjesën e dytë, fillimisht me Selmanin në minurën e 62', dhe Vrionin në minutën e 85'. /albeu.com/
Shtuar më 08/09/2020, ora 20:49
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori