Spektakël me topin derisa vjen nusja (VIDEO)
Daniel Cutting ka argëtuar të ftuarit në martesën e tij duke demostruar aftësitë në zhonglimin e topit. Futbollisti profesionist në akrobacione me topin të ashtuquajtur "freestyle", Daniel Cutting ka argëtuar miqtë e ftuar në ceremoninë e tij të martesës. Ai ka vendosur që deri sa po priste në ceremoninë e martesës në kishë të kënaqte pak veten dhe të tjerët, shkruan "sporti1.com".

Nuk dihet nëse kjo ka qenë festa e fundit beqarisë apo thjesht një mënyrë për të shpenzuar kohën derisa të vinte nusja.

Njeriu në fjalë është mbajtës i shumë rekordeve Guiness. albeu.com/
Shtuar më 12/10/2013, ora 11:23
leo messi fcb
e Premte 25 Tetor 2013, Ora 16:53
shume bukur shok
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori