Spektakël në "Allianz Arena", Leipzig shënon golin e tretë (VIDEO)
Një ndeshje që askush nuk do të donte të mbaronte ajo mes Bayernit dhe Leipzig.

Pas pjesës së parë të mbyllur në barazim 2-2, miqtë kanë arritur të kalojnë përsëri në avantazh me Forsberg në minutën e 48'. /albeu.com/
Shtuar më 05/12/2020, ora 19:44
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori