Spektakël në "Emirates", ja fintja e re e Sanchez (VIDEO)
Alexis Sanchez ka tërhequr vëmëndjen e tifozëve dhe telekamerave në "Emirates Stadium" para fillimit të ndeshjes Arsenal-Galatasaray. 25-vjeçari kilian dhuroi spektakël me disa veprime mjeshtëtore ku spikati një dopio-pas mbrapsht.

Sanchez kryqëzon këmbët me njëra-tjetrën rreth topit me një shpejtësi të lartë duke marrë gjatë gjithë kohës duartrokitjet e tifozëve. /albeu.com/
Shtuar më 02/10/2014, ora 09:58
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori