Spektakël në Old Trafford, shënohen 3 gola në 7 minuta (VIDEO)


Ka nisur me spektakël supersfida mes Man Utd dhe Tottenham.

Vendasit kanë kaluar të parët në epërsi që në minutën e 2 me anë të një 11 metërshi të shënderruar në gol nga Bruno Fernandes.

Por skuadra e Mourinhos është kunderpërgjigjur duke shënuar 2 gola të shpejtë. Fillimisht me Ndombele dhe me Son Heung-Min /albeu.com/
Shtuar më 04/10/2020, ora 17:44
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori