Spektakolar Ronaldo, shënon golin e dytë dhe përmbys rezultatin (VIDEO)
Juventusi ka shënuar edhe golin e dytë përballë Lyon duke i rritur akoma më shumë shpresat për kualifikim.

Është përsëri Ronaldo që dërgon topin në rrjetë në minutën e 60' pas një goditje nga distanca. /albeu.com/
Shtuar më 07/08/2020, ora 22:23
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori