Turneu më i dhunshëm në botë (FOTO LAJM)

Çdo qershor në Florence mbahet turneu i futbollit të shekullit të 16-të ku përveç lojës aty mund të shikoni edhe mundje, goditje dhe gjithçka tjetër që në futbollin standard është e ndaluar.

Ky është një sport shumë i dhunshëm, ndoshta edhe më i keq se boksi apo kikboksi. Gjithsesi gjithmonë do të ketë risi kur bëhet fjalë për futbollin./Albeu.com/
Shtuar më 25/06/2015, ora 14:11
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori