S'punonin reflektorët, shtyhet takimi Real - Valecano
Shtyhet për një datë tjetër ndeshja mes Real Madridit dhe Rayo Valecanos që duhet të fillonte në orën 21:30. Takimi në stadiumin Valecas në periferi të Madridit u shty shkaku i mosfunksionimit të një ane të reflektorëve në stadium.

Ndeshja është dashur të fillojë në orën 21:30 minuta, por pasi kabllot e këputur të reflektorëve nuk u aftësuan deri në orën 22 ky takim u shty dhe data e zhvillimit të kësaj ndeshje do të caktohet më vonë. /albeu.com/


Rezultatet e ndeshjeve të kësaj jave në La Liga:

Mallorca - Valencia 2:0
Levante - Sociedad 2:1
Atl. Madrid - Valadolid 2:1
Athl. Bilbao - Malaga 0:0
Zaragoza - Osasuna 3:1
Selta - Getafe 2:1
Betis - Espanyol 1:0
Barcelona - Granada 2:0
Shtuar më 23/09/2012, ora 22:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori