Stadiumi plot: Albeu.com ju sjell pamje në brendësi të impiantit të ri (VIDEO)
Kur duhen dhe 45 minuta nga starti i ndeshjes Shqipëri-Francë tifozët kanë mbushur plot stadiumin.

Albeu.com ju sjell pamje ekskluzive në brendësi të stadiumit.


Shtuar më 17/11/2019, ora 20:08
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori