Starova ofendon tifozët e Tiranës në fundin e ndeshjes (VIDEO)
Trajneri i Partizaniti ka bërë një mbyllje të turpshme mbrëmë derbit, që u luajt të hënën në Selman Stërmasi. Megjithëse fitoi me rezultatin 2-1, Sulejman Starova nuk u përmbajt, por u kthye nga tribuna ku ishin tifozët e ekipi kundërshtar dhe ka bërë një veprim jo të hijshëm.

Fyerja që i drejtoi tifozëve është filmuar nga kamerat në stadium. Nuk është thjesht një gjest i shëmtuar, por edhe i dënueshëm nga Federata Shqiptare e Futbollit.Shtuar më 21/02/2017, ora 17:51
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori