Starton Ronaldo, formacionet zyrtare: Frosinone - Juventus
Juventus do të luaj në një transfertë të thjeshtë si ajo e Frosinones, ndeshje e vlefshme për javën e 5 të Serie A.

Cristiano Ronaldo do të luaj në këtë ndeshje, dhe t'ia shpërblej Allegrit me gol.

Vendasit edhe pse luajnë në shtëpi do të bëjnë një mrekulli që të ndalin Juven.

Formacionet e skuadrave:

Frosinone XI: Sportiello;

Juventus XI: Szczesny; Alex Sandro, Chiellini, Rugani, Cudrado; Bentacur, Can, Pjanic; Mandzukic, Dybala, Ronaldo. /albeu.com/
Shtuar më 23/09/2018, ora 19:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori