Starton Shaqiri, formacionet zyrtare: Liverpool - Chelsea
Liverpool dhe Chelsea do të përballen sonte me njëra-tjetrën në "Anfield Road", ndeshje e vlefshme për Carabao Cup.

Të dyja skuadrat duan fitoren që të avancojnë sa më shumë në këtë kompeticion.

Formacionet e skuadrave:

Liverpool XI: Mignolet; Moreno, Lovren, Matip, Clyne; Milner, Fabinho, Keita; Mane, Sturridge, Shaqiri.

Chelsea XI: Caballero; Emerson, Cahill, Christensen, Azpilicueta; Barkley, Kovacic, Fabregas; Moses, Morata, Willian. /albeu.com/
Shtuar më 26/09/2018, ora 20:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori