Krimet e Rënda lënë në burg pa afat Klement Balilin
Statistika të frikshme, shikoni sa goditje bëri Ronaldo sot kundër Sassuolos
Pëlqej
Cristiano Ronaldo i dha fitoren sot Juventusit me dy golat e shënuar kundër Sassuolos në "Allianz Stadium".

Por ai ka pasur dhe statistika të frikshme sot në këtë 90 minutësh të zhvilluar.

Ai gjithsej ka bërë 9 goditje dhe 3 i ka pasur në portë. Ka kompletuar 24 pasime dhe 2 driblime. /albeu.com/
Shtuar më 16/09/2018, ora 17:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori