Statistikat e e Gabriel Jesus me Cityn dhe Brazilin

Pëlqej
Ai cilësohet si një nga sulmuesit më premtues në botë, dhe këtë e ka vërtetuar me paraqitjet e tij mbresëlënëse si me Brazilin dhe me Cityn.

Jesus me Cityn dhe Brazilin ka shënuar 18 gola dhe ka asistuar 10 herë në 27 ndeshje, shkruan Albeu.com.

Manchester City këtë javë do të luaj ndaj Stoke Cityt në "Etihad Stadium" në orën e 16:00. /albeu.com/
Shtuar më 12/10/2017, ora 16:55
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori