Statistikat e pjesës së parë mes Kroacisë dhe Nigerisë (FOTO LAJM)

Në "Kaliningrad Stadium" po luhet ndeshja e Grupit D mes Kroacisë dhe Nigerisë për Kupën e Botës.

Pjesa e parë ka përfunduar me rezultat 1-0 për Kroacinë, falë një autogoli të shënuar nga Etebo në minutën e 32'-të.

Ndeshja ka qenë mjaft e ekuilibruar, më ballkanasit pak më shumë kërkues. /albeu.com/
Shtuar më 16/06/2018, ora 21:53
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori