Statistikë/ Arsenal asnjë fitore kundër anglezëve në Europë


Arsenal sonte zhvillon ndeshjen finale të Europa League kundër Chelseas.

Gunners kanë një bilanc negativ kundër skuadrave nga Anglia në kompeticionet evropiane.

Në gjashtë ndeshje të zhvilluara mes Ligës së Kampionëve dhe Europa League, Arsenal nuk kanë fituar asnjëherë.

Rekordin për më shumë fitore e mban kundër italianëve, ku në 25 ndeshje ka shënuar 18 fitore.

Gjermanët janë në vendin e dytë me 34 ndeshje, ku Arsenal ka arritur 15 fitore.
Shtuar më 29/05/2019, ora 18:10

Warning: include_once(/home/admin/web/albeu.com/public_html/a/incl/cache.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/admin/web/albeu.com/public_html/vPanel/vmod_reklama/pergatit_cache.php on line 2

Warning: include_once(): Failed opening '/home/admin/web/albeu.com/public_html/a/incl/cache.php' for inclusion (include_path='.:/usr/share/pear:/usr/share/php') in /home/admin/web/albeu.com/public_html/vPanel/vmod_reklama/pergatit_cache.php on line 2

Warning: file(/home/admin/web/albeu.com/public_html/a/vPanel/tmp/reklame_lajme.txt): failed to open stream: No such file or directory in /home/admin/web/albeu.com/public_html/vPanel/vmod_reklama/pergatit_cache.php on line 4

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/admin/web/albeu.com/public_html/vPanel/vmod_reklama/pergatit_cache.php on line 6
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori